Опрема

Premium квалиетот на ховербордот од нашата понуда ја гарантираат познати брендови чии компоненти и ги содржува. SAMSUNG ќелиите на батеријата ги иницираат силните мотори со кои управува матичната плоча. Високо квалитетните алуминиумски легури обезбедуваат сигурност и цврстина на секој од нашите ховербордови!

2 proizvod(i)

po strani

Grid  List 

Set Descending Direction

2 proizvod(i)

po strani

Grid  List 

Set Descending Direction