Elegance Joy

Одценете производ

Состојба: достапен производ

999.00 MKD

Содржина на пакувањето

1 x Батерија 380mAh
1 x Атомизер JOY
1 x USB полнач
1 x Торбица
999.00 MKD

Elegance Joy

Кликнете два пати на сликата за зголемување

Zoom Out
Zoom In

Više pregleda

Опис

ELEGANCE JOY е електронска цигара со елегантен дизајн и квалитетна изработка. Овозможува интензивна арома со повеќе чад и се препорачува на најстраствените пушачи.
JOY АТОМИЗЕР со голем капацитет овозможува едноставно користење.
Батеријата на Elegance Joy моделот е автоматска т.е без тастер.

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.