Јоye 510 CC

Одценете производ

Состојба: достапен производ

Редовна цена: 1,690.00 MKD

Акциска цена 1,183.00 MKD

Содржина на пакувањето

2× Muštikla/ 1× Atomizer/ 1× Oklop baterije/ 2× Atomizer/ 1x C1 Grejač/ 1× Baterija (280mah)/ 1× Zidni adapter/ 1× USB kabl / 1× Uputstvo i garantni list

* Обавезно поле

Редовна цена: 1,690.00 MKD

Акциска цена 1,183.00 MKD

Јоye 510 CC

Кликнете два пати на сликата за зголемување

Zoom Out
Zoom In

Više pregleda

Опис

Elektronski cigari Joye 510 CC

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.